Lietošanas noteikumi

1.      Apmeklējot interneta vietni www.dabasauglis.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm, lietotājs personiski vai tā pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

2.      SIA „Dabas Auglis” interneta vietnē www.dabasauglis.lv ievadītās informācijas (tajā skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.dabasauglis.lv lietošanas laikā.

3.      SIA „Dabas Auglis” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.dabasauglis.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.dabasauglis.lv

4.      Interneta vietnes www.dabasauglis.lv lietotājam ir tiesības iegādāties preces par cenu, kāda ir spēkā interneta vietnes www.dabasauglis.lv apmeklēšanas brīdi. SIA „Dabas Auglis” ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta vietnē www.dabasauglis.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

5.      Interneta vietnē www.dabasauglis.lv ievietotā informācija ir SIA „Dabas Auglis” īpašums.

6.      SIA „Dabas Auglis” ir tiesīga nosūtīt paziņojumus un/vai veikt telefona zvanus uz lietotāja norādītajiem saziņas līdzekļiem saistībā ar uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem interneta vietnē www.dabasauglis.lv veiktajiem darījumiem ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.

7.      Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs piekrīt, ka interneta vietnē www.dabasauglis.lv ievadītos datus SIA „Dabas Auglis” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.dabasauglis.lv lietošanas noteikumiem.

8. Pasūtījumi tiek izsūtīt pēc pasūtījumu apmaksas.

9. Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies ar privātuma politiku.

10.  Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt preču piegādes noteikumiem.

11.  Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies ar atteikuma tiesībām.

12.  Neskaidrību gadījumā vai atsauksmju sniegšanai lietotājs var sazināties ar SIA "Dabas Auglis" darbiniekiem zvanot vai rakstot e-pastu.

Atteikuma tiesības

 • Privātais klients, iegādājoties preci SIA "Dabas Auglis" interneta vietnē www.dabasauglis.lv ir tiesīgs atteikties no preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas brīža;

 • Atteikuma tiesības iespējams pieteikt brīvā formā aizpildot kontaktu sadaļā ievietoto ziņojuma formu, vai nosūtot e-pastu uz [email protected]. Abos gadījumos jānorāda pasūtījuma numurs;

 • Pēc atteikuma tiesību pieteikuma klients ne vēlāk kā 14 dienu laikā iegādāto preci ar tās oriģinālo iepakojumu jānosūta uz Omniva pakomātu T/C Valleta  pakomāts, Rīgas iela 4, Valmiera - LV4201. Preces atgriešanas izmaksas sedz klients.

 • SIA "Dabas Auglis" dienā, kad prece saņemta, atmaksā klientam viņa samaksāto summu;

 • Klients ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai.

Privātuma politika

Personas datu pārzinis ir SIA “Dabas Auglis”, reģistrācijas numurs 40003870774 , juridiskā adrese: Gaujas iela 19, Vaidava, Vaidavas pagasts, Kocēnu novads, LV-4228, Latvija .

 • Mēs uzņemamies pilnu atbildību, ka privātā informācija - vārds, uzvārds, piegādes adrese, telefona numurs u.c. - netiks nodota trešajām personām.

 • Pārdevējs pasūtījumu apstrādei, grāmatvedības nolūkos un produktu piegādes organizēšanai pieprasa šādus personas datus: vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs un e-pasts.

 • Pircēja sniegtie dati tiek glabāti mājas lapas izstrādātāja platformā, grāmatvedības programmā, pārdevēja datorā un epastā.

 • Pārdevējs nesasaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļautu identificēt šo lietotāju.

 • Datu glabāšanas termiņš ir 5 gadi.

 • Pircējam ir tiesības – jebkurā laikā piekļūt saviem datiem, pieprasīt datu dzēšanu, labot savus datus, pieprasīt datu apstrādes pārtraukšanu, tiesības iebilst datu apstrādei, tiesības atsaukt piekrišanu.

 • Pārdevējs lietotāju datoru pārlūkprogrammās var ievietot sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas sniedz informāciju par to, cik bieži lietotājs apmeklē interneta vietni un ko tieši lietotājs dara savu sesiju laikā. Sīkdatnes nesatur nekādu personu identificējošu informāciju, bet, ja lietotājs šādu informāciju sniedz pats tad, šī informācija var tikt apvienota ar datiem, ko satur sīkdatne.

 • Ja Jums ir radušies kādi jautājumi, kas saistīti ar datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums: [email protected], 29997574

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Visi Internetveikali un cenas Ceno.lv